To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć premierowy materiał jeszcze przed oficjalnym wydaniem i wspólnie z artystą przekonać się, jak zabrzmi na żywo.
„Próba generalna” to moment szczególny – druga płyta pod własnym nazwiskiem staje się dla Piotra Cugowskiego osobistym sprawdzianem. Choć ma za sobą setki koncertów i liczne nagrody, nie ukrywa emocji: „Towarzyszy mi trema, a zarazem ekscytacja”. Podczas występów usłyszymy nowe utwory, w tym singiel „Cisza przed burzą”, wzbogacone o świeżą oprawę wizualną.
Piotr Cugowski od lat zaskakuje artystycznymi wyborami. Tym razem jednak nie tylko pokazuje efekt końcowy – zaprasza fanów do udziału w procesie. Te koncerty to nie pokaz – to wspólna „Próba generalna”.
Data:
niedziela, 29.03.2026, 18:00
Wykonawca / Organizator:
Piotr Cugowski
Lokalizacja:
Aula UAM
ul. Wieniawskiego 1
61-809 Poznań
Bilety:
Bilety od - 147.56 PLN
