niedziela, 23.09.2018

O NAS

PIK, czyli Punkt Informacji Kulturalnej od ponad 10 lat obecny jest w przestrzeni miejskiej i internetowej Wrocławia. (Niewiele serwisów o tematyce kulturalnej może pochwalić się takim stażem). Przez ten czas PIK niezmiennie dostarcza informacji o tym, co kulturalnego dzieje się w mieście. Teraz postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty o Poznań i Kraków.

Naszym atutem jest niezależność i zespół pełen pasji.

I chociaż nasze informacje nie są tak popularne jak te o wypadkach samochodowych czy wykolejonych tramwajach, to przekazujemy je Wam w nadziei, że zachęcimy do wspólnego i bezpiecznego w nich uczestnictwa, oczywiście po bezawaryjnym dotarciu na nie i powrocie z nich.

Kontakt z redakcją PIK – Punktu Informacji Kulturalnej – Poznań


Adres zbiorczy redakcji do przesyłania informacji o wydarzeniach: info@pik.poznan.pl

Redaktor naczelna
Dorota Olearczyk – info@pik.poznan.pl

Dziennikarz 
Tomasz Darowny – t.darowny@pik.poznan.pl

Wydawca / CEO
Marcin Skarżyński – m.skarzynski@pik.poznan.pl

IT
Marcin Suchorabski – m.suchorabski@pik.wroclaw.pl

Przygotowanie tłumaczeń na j.angielski i j.niemiecki:
Natalia Zasławska


Nasz serwis stworzyliśmy hobbistycznie i jest on całkowicie niezależny. Misją PIK-a jest  prezentowanie, możliwie jak najszerszej, oferty kulturalnej Poznania, a także wspieranie inicjatyw alternatywnych i niszowych. Liczymy na to, że uda nam się zdobyć zaufanie użytkowników i zbudować silną pozycję na lokalnym rynku, dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz serwis, oraz tym, którzy poświęcają swój wolny czas dla PIK-a.

Staramy się ulepszać nasz serwis i gdy tylko jest to możliwe – dodajemy nowe rozwiązania, ułatwiające poruszanie się po PIK-u. Pracujemy też stale nad jakością naszej publicystyki, żeby jak najlepiej informować o bogatym życiu kulturalnym Poznania.

© 2018 PIK Poznań. | Wszelkie prawa zastrzeżone.