niedziela, 18.08.2019

Jarmark Bożonarodzeniowy – Betlejem Poznańskie 2019

Jeśli nie możecie doczekać się Jarmarku Bożonarodzeniowego to musicie uzbroić się w cierpliwość! 


Tegoroczne Betlejem Poznańskie wystartuje w ostatnią sobotę listopada, będziemy mogli wspólnie wprowadzać się w wyjątkowy, gwiazdkowy nastrój. Podobnie jak w zeszłym roku sercem, poznańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie Starym Rynku i Placu Wolności. 35-dniowy jarmark obfitować będzie w bogaty program wydarzeń kulturalnych m.in. występy artystyczne, atrakcyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz wydarzenia charytatywne. Nie zabraknie też spektakularnej Parady Świątecznej i uroczystego rozświetlenia ogromnej choinki.

Ponownie na pl. Wolności stanie 33-metrowa karuzela-Młyńskie Koło. Szykuje się też wiele nowości, pojawią się nowe atrakcje dla dzieci i jeszcze więcej przestrzeni Jarmarkowej. W Betlejem zagości po raz kolejny Festiwal Rzeźby Lodowej i odwiedzi go słynna świąteczna ciężarówka.

foto: Mikołaj Sobieraj

Jarmark Bożonarodzeniowy – Betlejem Poznańskie na Placu Wolności rozpocznie się w sobotę, 30 listopada 2019 r. i potrwa do piątku, 20 grudnia 2019r.

Jarmark Bożonarodzeniowy czynny będzie od godz. 11:00 do godz. 21:00.

 

© 2018-2019 PIK Poznań. | Wszelkie prawa zastrzeżone. Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.