Czarnobyl | wystawa Jerzego Wierzbickiego
Fotografie powstałe w 2015 roku podczas pobytu Jerzego Wierzbickiego w Czarnobylu będzie można zobaczyć w gościnnych przestrzeniach Centrum Kultury Zamek. Wystawa dostępna od 8 marca.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element