Czarnobyl | wystawa Jerzego Wierzbickiego

Fotografie powstałe w 2015 roku podczas pobytu Jerzego Wierzbickiego w Czarnobylu będzie można zobaczyć w gościnnych przestrzeniach Centrum Kultury Zamek. Wystawa dostępna od 8 marca.